Haber

Samsun Büyükşehir Belediyesi Polis Aracı Sayısını Artırdı

Samsun Büyükşehir Belediyesi bünyesinde 6 olan polis aracı sayısı 4 yılda 28’e çıkarıldı.

Büyükşehir Belediyesi araç filosunu genişletmeye devam ediyor. Belediyenin envanterine giren ve Emniyet Müdürlüğü bünyesinde kullanılacak yeni araçlar, bugün düzenlenen törenle hizmete açıldı. 4 yılda alınan 18 yeni araçla Emniyet Müdürlüğü’ndeki araç sayısı 28’e çıktı.

Törende konuşan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Samsun’un belediyecilik açısından çok güçlü bir il olduğunu belirterek, “Devlete aldığımız bayrakla yeni hizmetleri de ekledik. Samsun çok yüksek bir noktaya geldi. Öncülükler yaptık. ve her alanda vizyoner çalışmalar yapıyoruz.Samsun’un bugüne kadarki başarısı “Her alanda ivmeyi artırdık. Tüm mahallelerin yol ve su ihtiyaçlarını tamamlıyoruz. Bunu 4,5 yılda tamamlayacak seviyeye ulaştık. Bu eserin başka bir örneği bulunmamaktadır. Çalışmaları kendi araçlarımız ve kendi personelimizle yürüttük. Daha kaliteli ve daha uzun ömürlü bir çalışma yaptık” dedi.

“Polis belediyelerin gülen yüzüdür” diyen Başkan Demir, şöyle devam etti: “Belediye polis olarak bilinir. Halkla ilişkilerimize çok önem veriyoruz. 226 polis personeliyle hizmet veriyoruz. Araç sayımızı 28’e çıkardık. Bu vesileyle emniyet ekiplerimizi başarılı çalışmalarından dolayı bir kez daha tebrik ediyorum.” konuştu.

Programa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram ve belediye bürokratları da katıldı. -SAMSUN

karatayajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu